Zwrot urządzenia do Netii

Zwrot dekoderów do Netii

Uncategorized

Zwrot {urządzenia|narzędzia|sprzętu|akcesoria|akcesoriów|sprzętów|dekodera|dekoderów – Netia i zwrot sprzętu – sprawdź gdzie natomiast w jakim czasie oddać urządzenia po dokonaniu lub wypowiedzeniu umowy.

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Netia jest drinkom z partnerów usług cyfrowych, który występuje możliwość podłączenia internetu czy też cyfrowej telewizji. Jeżeli byliśmy zjednoczeni z operatorem umową, toż po jej zrealizowaniu powinniśmy zwrócić do Netii sprzęt, który został nam dany podczas jego instalacji.
Netia zwrot sprzętu – tylko 14 dni na zakończenie

Wszystkie urządzenie należy wysłać bezpośrednio do Netii. Przechodzimy na obecne wyłącznie 14 dni. Stanowi ostatnie jakiś z zapisów umowy. Jeśli się spośród niego nie wywiążemy, możemy stać obciążeni dodatkowymi kosztami. Zgodnie z obecną umową koszty dostarczenia sprzętu ponosi klient Netii.

Musimy dbać, że na nas jest obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia odsyłanego sprzętu. O tym, jak daleko pakować różne towary przeczytasz na polskim blogu w zakładce „Sposoby pakowania”.

Dobrze zabezpieczoną paczkę musimy zwrócić na adres:

Magazyn Centralny Grupy Netia,IPS
Inwestorów 13,
39-300 Mielec

Zamów kuriera żeby zwrócić sprzęt

Uwaga: Wypełniając poniższy formularz, możesz zamówić kuriera, który uzyska z Ciebie przesyłkę i przekaże ją do magazynu Grupy Netia. Cała procedura jest daleko wyrazista również nie wymaga podpisywania żadnej umowy. Wysyłka kurierem daje także na poszukiwanie paczki.

Uwaga 2: W przesyłce powinny znaleźć się każde składniki, które były w ciekawym pudełku. Potrzebujemy więc odesłać kable, zasilacze, karty, przejściówki i kolejne elementy.

Uwaga 3: Zwrot dania do Netii nie chce z wielu rzeczy. Powinien pamiętać, że gdyby oddajemy urządzenia, toż o do paczki dobrać odpowiedni protokół, co dajemy natomiast w jakim zostanie. I musimy jeszcze zwrócić swoje możliwości oraz numer abonenta, który mieli. Pozwoli więc na łatwiejsze zweryfikowanie tego, kto zwraca urządzenie.

Sprawdź na śledzenie paczek</a

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments