meble ze skóry, meble skórzane, meble

Jak pielęgnować skórzane meble?

Uncategorized

Meble ze skóry zawsze będą eleganckie oraz niezwykle efektowne. Jednak, by służyły nam długie lata musimy je prawidłowo pielęgnować. Jak pielęgnować meble ze skóry?

Jak dbać o meble ze skóry?

Zaraz po zakupie skórzanej kanapy czy fotela, powinno się go pokryć specjalnym środkiem ochronnym, który powinien zapobiegać wnikaknie brudu w skórę.

Meble ze skóry powinno się postawić w pomieszczeniu w dalekiej odległości od grzejników, a także w obszarze, do którego nie docierają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble
meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszenia skóry mebli. Meble ze skóry należy cyklicznie czyścić.

Na co dzień ściągamy z nich kurz przy pomocy miękkiej ściereczki, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, na przykład co kilka miesięcy należy szczegółowo umyć nasze meble przy użyciu preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po dokładnym wyczyszczeniu, ponownie trzeba nanieść na skórę dedykowany środek do pielęgnacji mebli ze skóry. Nie kupuj środków podejrzanego pochodzenia, bądź takich, które nie są przeznaczone do skóry, ponieważ w ich kompozycji mogą znajdować się rozpuszczalniki, które poniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie poplamieniu, rozdarciu lub zadrapaniu, którego nie jesteśmy w stanie sami zlikwidować, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która spowoduje, że nasz mebel ze skóry będzie wyglądał jak nowy.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments