Finbo Świdwin

zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który środek pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację finansową? Przeczytaj tekst i dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają naszych klientów.

Finbo Drawsko Pomorskie

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. Również nie chodzi tutaj właśnie o wartość spraw i wielkość działalności. Spółki z części dokonują jeszcze bardziej długich sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do pana i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz umowę na udostępnienie firmie bardzo lepszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy firmy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli daje Ci się, że sprawdzenia zmniejszają się jedynie do tych rejestrów – jesteś w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej zamieniają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi spora szansa, że pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować jej przebieg.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w korporacji Finbo Drawsko Pomorskie , wyrażasz umowę na udostępnienie Twoich danych do 34 zewnętrznych podmiotów (w tymże do bliskiej konkurencji firmy). Finbo Drawsko Pomorskie otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w współczesnych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś a czy spłaciłeś ją na chwila. Firmy podnoszą argument, że stanowi więc konieczne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na cudze dane). Jednak przekonanie takich informacji daje też wielkie pole do realizacji analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku klienci mają zdolność zawierania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości stanowi w tym faktu przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucje pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane personalne został zarejestrowany rachunek bankowy. Ale to podejście ma więcej swoje zalety. Większość klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu ma niewiele czasu – i wtedy użytkownik pewno się rozmyślić.

Dlatego opracowano nowe systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użyciem tych aplikacji nie musisz pracować przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie informacje związane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć nie masz pieniądze, kto jest Twoim właścicielem i ile wydajesz na miesięczne utrzymanie. To szczególnie istotne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz jeszcze będzie mógł właśnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Drawsko Pomorskie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments